Uudis! Starpharma toidulisandid Looduse Abi poodides

Tahaksime esitleda teile uudistooteid, mida võib leida kõigist meie kauplustest, nimelt firma Starpharma toidulisandeid. Kõrge kvaliteediga Starpharma toidulisandid sisaldavad aktiivaineid, mida firma tarnib kogu maailmast. Nende eesmärgiks on aidata inimestel säilitada ilu ja tervist, tugevdada immuunsüsteemi, kergendada salenemisprotsessi ja parandada kogu organismi üldist seisundit.

Пищевые добавки Starpharma - Looduse Abi

Tuletame teile meelde, et:

 • Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist
 • Lastel ja naistel raseduse ning rinnaga toitmise perioodidel konsulteerida arstiga enne toidulisandite tarbimist

Meie neli uudistoodet toidulisandite hulgast:

 • “HepaStrong“
 • “Herbs of Life – Artišok”
 • “Shark Oil Forte”
 • “VitaStrong“

“HEPASTRONG” TABLETID, TOIDULISAND MAKSATALITLUSE TOETUSEKS, 40TK. 

(2 tabletti päevas) 

Hepastrong Looduse Abi

Toidulisand “HEPASTRONG” toetab maksarakkude ja ainevahetuse täisväärtuslikku talitlust. Päevases suurimas koguses (2 tabletti) sisaldub L-ornitiin L-aspartaati 200mg, koliini 82,5mg, vit. B6 1mg (71,4% *NRV), vit. B2 0,8mg (57,1% *NRV), vit. B1 0,7mg (63,6% *NRV).

 • Ornitiin on maksas sisalduv aminohape, mis soodustab rasvade põletamist, aitab organismist välja viia valkude ainevahetuse jääkprodukte, toetab maksa ja immuunsüsteemi talitlust.
 • Koliin on vitamiini sarnane toitaine, mis toetab normaalset rasvade ainevahetusest ja aitab säilitada maksa tööd, neutraliseerides toksilisi aineid. Koliin kuulub aju signaalmolekuli atseüülkoliini koostisesse, osaleb rakkudevahelises informatsiooni vahetuses, aitab säilitada mälu ja toetab närvisüsteemi.
 • Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsele valgu- ja glükogeeni ainevahetusele, toetab närvisüsteemi tegevust ja vere punaliblede moodustumist, aitab vähendada väsimust ja kurnatust, soodustades sellega töövõime suurenemist.
 • Vitamiin B2 aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, toetab nägemist, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
 • Vitamiin B1 osaleb samuti organismi energiavahetuses, toetab närvisüsteemi ja südametegevuse normaalset talitlust.

Hind meie poodides: 3,60 EUR

“HERBS OF LIFE – ARTIŠOKI” TABLETID, TOIDULISAND MAKSA- JA SEEDETRAKTI TALITLUSE TOETUSEKS, 30TK. 

(1 tablett päevas)

 

Artišok toidulisand Looduse Abi

“Herbs Of Life – Artišok”  toidulisand normaliseerib maksa kaitsefunktsiooni. Suureneb sapi tootmine ja sapivool, paraneb maksakoe seisund, normaliseerub seedetrakti tegevus, aktiviseerub jääkainete väljumine organismist. Artišok on antioksüdantide allikas, toetades neerude talitlust ja verelipiidide tasakaalu, säilitades normaalset kolesteroolitaset ning alandades kehakaalu. See toode sobib ka taimetoitlastele.

Päevases koguses (1 tablett) sisaldub artišoki ekstrakti 400mg, mis vastab 2400mg artišoki lehtedele.

Hind meie poodides: 4,50 EUR

“SHARK OIL FORTE”- HAIMAKSAÕLI KAPSLID, TOIDULISAND IMMUUNSÜSTEEMI TALITLUSE TOETUSEKS 60TK. 

(2 kapslit päevas)

Shark Oil Forte Looduse Abi

Haid on maailmas elutsevatest olenditest kõige kordumatumad. Neil on fenomenaalne immuunsus. Nende elujõulisuse saladus peitub maksas sisalduvas õlis. Haimaksaõli on oma koostiselt kõige ebatavalisem ja väga kasulik inimorganismile.

Toidulisand „Shark Oil Forte“ sisaldab suurt annust haimaksaõli, mille koostises olevaid aineid – alküülglütserooli ja skvaleeni ei esine teiste kalade rasvades ega maksaõlides.

Päevases suurimas koguses (2 kapslit) sisaldub haimaksa õli 800mg, milles alküülglütserooli 160mg ja skvaleeni 32mg.

 • Skvaleenil on antioksüdantsed omadused ning tal on leitud kolesterooli alandav toime.
 • Alküülglütserooli leidub ainult haimaksaõlis, seda ei saa mitte ühestki teisest kalast ega ka mitte ühestki muust toiduainest. Alküülglütserool seob endaga ja eemaldab organismist neid vabu radikaale, mis on juba tunginud läbi rakumembraani ja tekitavad kahjustusi rakutasandil. Kaitstes raku DNA-d, ei lase alküülglütserool tekkida vigastel rakkudel, takistades haiguste teket ja soodustades tervenemisprotsesse kuni kasvajatevastase toimeni välja.

Hairasvaõlikapsleid soovitatakse kasutada nõrgenenud immuunsüsteemi korral, meie kliimas sügis-talvisel perioodil, kui on suurenenud nakkushaigustesse nakatumise risk. Nende igapäevane kasutamine tugevdab ka närvisüsteemi, takistab masenduse teket ja hoiab meeleolu üleval.

Hind meie poodides: 5,30 EUR

“VITASTRONG” TABLETID, A-Z VITAMIINID JA MINERAALAINED IMMUUNSÜSTEEMI TUGEVDAMISEKS, 40TK. 

(1 tablett päevas)   

Vitastrong Looduse Abi

„VitaStrong“ – see on spetsiaalselt valitud ja tasakaalustatud vitamiinide ja mineraalainete kompleks, mille on kõige vajalikumad ained organismi normaalseks funktsioneerimiseks, vastupanuvõime tugevdamiseks ja hea füüsilise vormi säilitamiseks. Regulaarne „VitaStrong“ tablettide kasutamine vähendab haigestumise riski, tõstab stressi- ja füüsiliste koormuste taluvust. Soovitatakse spordiga tegelejatele ning professionaalsetele sportlastele ning neile, kellel on vaja tugevdada oma immuunsüsteemi.

Päevases koguses (1 tablett) sisaldub vit. A 500µg RE (62,5% *NRV), vit. C 48mg (60% *NRV), vit. E 6mg α-TE (50% *NRV), vit. B1 0,7mg (63,6% *NRV), vit. B2 0,9mg (64,3% *NRV), niatsiini 8,8mg NE (55% *NRV), pantoteen hapet 6mg (100% *NRV), vit. B6 0,85mg (60,7% *NRV), foolhapet 220µg (110% *NRV), vit. B12 1,3µg (52% *NRV), biotiini 30µg (60% *NRV), kaltsiumi 80mg (10% *NRV), magneesiumi 60mg (16% *NRV), rauda 12mg (85,7% *NRV), tsinki 9,4mg (94% *NRV), seleeni 48µg (87,3% *NRV), joodi 150µg (100% *NRV).

 • Biotiin, jood, magneesium, vitamiinid B1, B2, B6, C ja niatsiin toetavad närvisüsteemi normaalset talitlust
 • Seleen, foolhape, raud, tsink, vitamiinid A, C ja B12 toetavad normaalsest immuunsüsteemi talitlust
 • Magneesium, raud, vitamiinid B2, B12, C, niatsiin ja pantoteenhape aitavad vähendada väsimust ja kurnatust
 • Seleen, tsink, vitamiinid E ja C kaitsevad rakke oksüdatiivse stressi eest

Hind meie poodides: 4,90 EUR