Abi probleemide korral

Peamised tootegrupid

TERVISLIK TOITUMINE JA TOIDULISANDID
RAHVAMEDITSIIN JA TAIMETEED
TERVISETOOTED SIBERIST
MAHE, TAIMNE, GLUTEENIVABA
SALEDA FIGUURI JAOKS
TRADITSIOONILINE JA HOOLDAV KOSMEETIKA

Sigur / Tee / Kohv

Takja juur 50g

Sigur / Tee / Kohv

Kasekäsn 50g

Sigur / Tee / Kohv

Raudrohi 50g

Sigur / Tee / Kohv

Põdrakanep 50g

TAIMED / TAIMESEGUD

Pojengi juured 50g

Liigesed ja lihased

Kiviõli palsam 75ml

Kliid / Kiudained

Kaerakliid 200g

LOODUSE ABI (kuulub KAGRO GROUP OÜ-le) –see on jaekaupluste kett, mis pakub tõeliselt unikaalset kaupade valikut üle 2000 nimetusega tervise ja ilu jaoks. Siin leiate tooteid täisväärtuslikuks (funktsionaalseks) toitumiseks – pudrud, toidukliid ja kiudained, kissellid, toidulisandid, jahud ja jahusegud seemnetest ja pähklitest, looduslikud külmpressitud taimeõlid – linaseemnetest, seedripähklitest, astelpajust, kõrvitsa seemnetest jt., taimed ja teesegud, mahe-, vegan- ja ayurveda tooted, kuid ka looduslikku ja hooldavat kosmeetikat, eeterlikke õlisid, massaaživahendeid, aplikaatoreid ja palju muud. Kogu meie kaup on sertifitseeritud vastavalt EL-s kehtivatele normidele.

LOODUSE ABI (varasema nimega „Lavka Žizni“) on alguse saanud 1997 aastal ja käesolevaks momendiks kuulub kauplusteketti kokku rohkem kui 20 kauplust Eesti suuremates linnades – Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Kohtla-Järvel, Rakveres, Sillamäel, Jõhvis, Ahtmes, millest 10 asuvad Tallinna erinevates linnaosades.

Eestis pakub LOODUSE ABI kõige laiemat valikut Siberi ja Altai tervisetoodetest, millede kasulikkust ja tervistavat jõudu on raske ülehinnata. Meie meeskond usub siiralt aastaid, et looduses on kõik olemas muutmaks meie elu kvaliteetsemaks ning seetõttu on koostanud paljude aastate jooksul looduslike vahendite kollekstsiooni koostöös Venemaa, Eesti ja Euroopa riikide tarnijatega, kuid loob ka oma unikaalseid tooteid.

Firma LOODUSE ABI peamine deviis – „Tervisepood kogu perele“ tähendab seda, et me pakume tooteid nii naistele kui meestele kõikides vanusegruppides, samuti lastele.

LOODUSE ABI näeb oma missiooni innustada võimalikult rohkem Eesti elanikke hoolitsema enda ja oma lähedaste tervise eest ja selle eesmärgiga pakub maksimaalselt laia valikut looduslikke, efektiivseid, ohutuid ja taskukohaseid tooteid tervisliku toitumiseks ja tervise ning ilu säilitamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga